پروانه بهره برداری محصولات  
پروانه بهره برداری چند منظوره چیست و آیا می توان از پروانه بهره برداری روی سیستم عامل های مختلف مانند "Mac"، "Windows" و "Linux" استفاده نمود؟
تاریخ درج: 1391.03.09 / شماره شناسه سوال:  35102
پروانه بهره برداری برداری چند منظوره به پروانه بهره برداری اطلاق می گردد که کاربر می تواند از آن روی سیستم عاملهای مختلف اعم از  "Mac"، "Windows" و یا "Linux" استفاده نماید. این قابلیت در کلیه نسخه های خانگی و شبکه ای محصولات شرکت "ESET" به صورت زیر موجود می باشد:
1- کاربرانی که دارای پروانه بهره برداری نرم افزار "ESET Smart Security"  می باشند می توانند به جای استفاده از این محصول از نرم افزار "ESET NOD32 Antivirus"  جهت سیستم عامل "Windows" و یا نرم افزار "ESET CyberSecurity" جهت سیستم عامل "Mac" و یا نرم افزار "ESET NOD32 Antivirus" جهت سیستم عامل "Linux" استفاده نمایند. لازم به ذکر است این دسته از کاربران قادر به استفاده از این پروانه بهره برداری برای دستگاههای تلفن همراه نمی باشند.
2- کاربرانی که دارای پروانه بهره برداری نرم افزار "ESET NOD32 Antivirus"  می باشند می توانند به جای استفاده از این محصول از نرم افزار "ESET CyberSecurity" جهت سیستم عامل "Mac" و یا نرم افزار "ESET NOD32 Antivirus" جهت سیستم عامل "Linux" استفاده نمایند. لازم به ذکر است این دسته از کاربران قادر به استفاده از این پروانه بهره برداری برای نرم افزار "ESET Smart Security" و همچنین دستگاههای تلفن همراه نمی باشند.
3- کاربرانی که دارای پروانه بهره برداری نرم افزار "ESET MobileSecurity"  می باشند می توانند از نرم افزار ضد ویروس بر روی انواع سیستم عاملهای دستگاههای تلفن همراه مانند: "Symbian"، "Android" و یا "Windows Mobile" و استفاده نمایند. این دسته از کاربران قادر به استفاده از پروانه بهره برداری مذکور برای سایر محصولات شرکت "ESET" نمی باشند.