پروانه بهره برداری محصولات  
يک بسته نرم افزاری "ESET" نسخه خانگی خريداری نموده ام. چگونه آنرا ثبت کنم؟
تاریخ درج: 1389.03.16 / شماره شناسه سوال:  35101
کاربرانی که نسخه های خانگی نرم افزارهای امنیتی  شرکت "ESET" را خریداری نموده اند در داخل بسته نرم افزاری راهنمایی به منظور ثبت نرم افزار قرار داده شده است که در اینجا نیز به آن اشاره می کنیم. کاربران پس از خرید می بایست به سایت ثبت نرم افزار (اینجا کلیک کنید) مراجعه و مراحل زیر را دنبال نمایند:
1- در صفحه اول پرسشنامه، کاربر باید فیلدهای مورد تقاضا را با توجه به اطلاعات نرم افزار خریداری شده تکمیل نماید. لازم به ذکر است از آنجا که شناسه کاربری (Username) و کلمه عبور (Password)،از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) برای خریدار ارسال  می گردد خواهشمند است از آدرس پست الکترونیکی معتبر استفاده نمایید. پس از تکمیل اطلاعات کاربر می تواند با کلیک روی گزینه "مرحله بعد" مراحل ثبت را (مطابق تصویر شماره 1) دنبال کند.

(تصویر شماره 1)
2- پس از انجام مرحله فوق وارد صفحه تایید اطلاعات می گردید. در این حالت در صورتیکه از صحت اطلاعات مندرج اطمینان دارید کلمه امنیتی نمایش داده شده را در کادر مربوطه (مطابق تصویر شماره 2) وارد کرده و گرینه "تایید" را کلیک نمایید. و در غیر اینصورت با استفاده ار گزینه "مرحله قبل" به مرحله قبل بازگشته و اطلاعات را تصحیح کنید.

(تصویر شماره 2)
3- در نهایت پس از مراحل فوق صفحه تایید ثبت (مطابق تصویر شماره 3) نمایش داده خواهد شد. شناسه کاربری (Username) و کلمه عبور (Password)، حداکثر ظرف مدت هشت ساعت کاری (شنبه تا پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 17) به آدرس رایانه کاربر ارسال خواهد گردید.

(تصویر شماره 3)