امکانات و تنظیمات  
چگونه می توان ماژول دیواره آتش (Firewall) را در نسخه های "ESET Smart Security" بطور کامل و برای همیشه حذف کرد؟
تاریخ درج: 1389.04.28 / شماره شناسه سوال:  60103
یکی از قابلیتهای موجود در نرم افزار "ESET Smart Security" وجود ماژول دیواره آتش  یا اصطلاحا "Firewall" می باشد که کلیه داده های ارسالی و دریافتی نرم افزارهای مختلف و پورتهای مورد استفاده آنها را رصد نموده و در صورت هر گونه استفاده غیر مجاز از رایانه کاربر ارتباط موردنظر را بلوکه می نماید. در بعضی مواقع کاربران نرم افزار "ESET Smart Security" ممکن است بخواهند آنرا برای همیشه حذف نمایند.
توجه:  در صورت حذف این ماژول دیگر نمی توان آنرا دوباره بازگرداند مگر اینکه نرم افزار "ESET Smart Security" را مجددا نصب کنید.
1- نرم افزار "ESET Smart Security" را با کلیک بر روی آیکن آن در نوار وظیفه ویندوز (مطابق تصویر شماره 1) روی صفحه باز کنید.

(تصویر شماره 1)
2- با فشردن دکمه "F5" از روی صفحه کلید وارد صفحه تنظیمات نرم افزار شوید. در پانل سمت چپ از شاخه "Personal Firewall" زیر شاخه"System integration" را (مطابق تصویر شماره 2) انتخاب نمایید.

(تصویر شماره 2)
3- در قسمت سمت راست پنجره "System integration" از فهرست باز شدنی موجود (مطابق تصویر شماره 3) گزینه "Personal firewall is completely disabled" را انتخاب کنید و در نهایت دکمه "OK" را کلیک نمایید.

(تصویر شماره 3)
4- پس از انجام مراحل فوق پنجره "Setup" بسته شده و نرم افزار شما را به صفحه اصلی  و منوی "Protection status" هدایت می نماید. درا ین صفحه (مطابق تصویر شماره 4) در قسمت سمت راست ماژول "Personal Firewall" از فهرست ماژولها حذف شده است. در خاتمه به منظور اعمال تغییرات فوق  می بایست یک بار رایانه خود را "Restart" نمایید.

(تصویر شماره 4)